środa, 19 marca 2014

LIEBSTER AWARD po raz drugiDługo nic się tu nie pojawiało. Najpierw było to spowodowane nawałem obowiązków w szkole, a teraz chorobą, ale znalazłam trochę motywacji, żeby umieścić nowy post. Już drugi raz zostałam nominowana do Liebster Blog Award. Bardzo mnie to cieszy i dziękuję Marceli za nominację,
1.Bez jakiego proguktu nie mogłabyś żyć?

Trudne pytanie. Jeszcze jakiś czas temu odpowiedziałbym ci, że bez kawy i czekolady, ale już od ponad tygodnia obywam się bez tych produktów i nadal żyję. Mimo wszystko myślę, że życie bez czekolady i innych słodkości raz na jakiś czas, byłoby smutne.


2.Jakie jest najdziwniejsze połączenie smaków, którego próbowałeś/łaś?

Nie przychodzi mi teraz do głowy nic dziwnego co jadłam, nie próbowałam ostatnio żadnych nowych dziwnych smaków.
3.Jakie jest Twoje życiowe motto?

Do nie dawna nie miałam, żadnego motta, ale oststnio stwierdziłam że CO MNIE NIE ZABIJE TO MNIE WZMOCNI jest bardzo życiowe i mądre.
4. Czy wolisz książki, czy ich ekranizacje?
Oczywiście, że wolę książki, ale mimo wszystko bardzo lubię oglądać ekranizacje. Chociażby po to, żeby ponażekac i powiedzieć że książka była o niebo lepsza.
5. Jaki kraj chciałbyś/łabyś zwiedzić?


Hiszpanię i Niemcy, a z takich bardziej odległych miejsc to chętnie wybrałabym się do Australii.
6.Co byłoby ostatnią rzeczą zrobioną przez Ciebie w życiu?

Nigdy nad tym nie myślałam, bo przecież nie wiadomo kiedy umrzemy i ja wcale nie chciałabym tego wiedzieć. Więc oststnia rzecz, która mnie spotka jest niespodzianką i wielką niewiadomą.
7. Jaki przyrząd kuchenny jest najważniejszy?

PIEKARNIK! No bo pomyślmy, bez miksera dasz sobie radę, chociaż wszystko zajmie ci więcej czasu, ale bez piekarnika nic nie upieczesz. A to właśnie pieczenie jest moja ulubiona czynnością w kuchni.
8. Czy przemawia do Ciebie połączenie herbaty z mlekiem?

Jeśli mam być szczera to nigdy tego nie próbowałam. Herbatę piję bardzo często, a mleko naprawdę sporadycznie, ale musze kiedyś spróbować połączyć te dwa składniki.
9. Jak często gotujesz?

Kiedy mam ferie albo wakacje to prawie codziennie. Na codzień jak chodzę do szkoły to nie mam aż tyle czasu, a obiady są już zawsze przygotowane, więc moje gotowanie ogranicza się do kolacji czy deserów co jakiś czas.
10. Jaka kuchnia jest Twoją ulubioną?

Polska kuchnia. Nie próbowałam zbyt wielu zagranicznych kuchni więc nie mogę wybrać żadnej innej, jak naszej polskiej.
11. Czy lubisz sushi?

Wstyd się przyznać, ale nigdy nie jadłam sushi. Bardzo ciekawi mnie jego smak i jak tylko będę miała okazje to je spróbuję.

1 komentarz:

  1. Dziękuję bardzo za odpowiedzi:) Ja mam podobne motto, nie jest ono jedyne, ale z pewnością odgrywa wielką rolę w moim życiu !

    OdpowiedzUsuń